top of page

Akif Özcan - Seslendirme Örnekleri

Akif Özcan - Haber Seslendirme Örnekleri

     Akif Özcan'ın sunumuyla En çok okunan 5 Haber, her cuma 19.30'da ve cumartesi-pazar tekrarlarıyla Radyo Sputnik'te...     

Reklam ve haber seslendirme örnekleri bu sayfada gösterilmektedir. Siz de reklam metni seslendirme konusunda reklam seslendirme ajansları arasında araştırma yapıyor olabilirsiniz. İstediğiniz tarzda bir okuma yapabilecek bir reklam ajansı aracılığıyla profesyonel seslendirme yaptırabilirsiniz.

 

Ayrıca reklam metin örnekleri sayfamızdan da ilham alabilir, reklam metni oluşturma konusunda fikir edinebilirsiniz. Reklam metni oluştururken zorlandığınız yada kararsız kaldığınız anlarda bizden yardım alabilirsiniz.  Oluşturulacak reklam metni, seslendirildikten sonra kulağa hoş gelmeli, dinleyenleri sıkmamalı ve herkesin anlayabileceği bir tarzda oluşturulmalıdır.

 

Reklam seslendirme sanatçıları arasında her sektörde olduğu gibi bir çok konuda farklılıklar vardır.  Bu farklılıklar seslendirmenin ses tonu, diksiyonu, hitap şekli, metni istenilen düzeyde okuyabilme yeteneği, referansları, sektördeki tecrübeleri gibi bir çok başlık altında toplanabilir. Bu sebeple de her seslendirme sanatçısı arasında fiyat farklılıkları da oluşmaktadır. Bu da reklam seslendirme ücretleri konusunda net bir bilgi ortaya koyamamaktadır. Ajanslar veya direkt seslendirme sanatçılarıyla iletişime geçtiğinizde reklam metni ile beraber, nasıl bir okuma tarzı istediğiniz, reklam seslendirmesinin hangi mecralarda kullanılacağı gibi hususları belirttiğinizde size ortalama yada net bir seslendirme ücreti sunacaklardır.

Yukarıdaki player aracılığıyla Akif Özcan'a ait seslendirme örneklerini dinleyebilirsiniz. Ayrıca Acil Seslendirme olarak alternatif erkek ve kadın seslendirmenlerimiz aracılığıyla da metinlerinizi seslendirebiliriz. Alternatif ses örnekleri için de iletişime geçebilirsiniz. 

Eğer siz de seslendirme yapıyorsanız ve Acil Seslendirme kadrosunda yer almak için Seslendirme Başvurusu yapmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. 

bottom of page